+380 96 7174187

+380 93 233 33 31 (Viber)

Info@sovinyon-resort.com.ua

Пляж

Особливою гордістю пансіонату є Комплекс відпочинку "Восход". Понад 300 м узбережжя Чорного моря облаштовані для Вашого відпочинку і насолоди: бунгало для індивідуального відпочинку, шезлонги зі столиками, парасольки, душ із прісною водою, кафе та бари, водні катамарани,парковка.

 Комплекс складається з двох піщаних пляжів, розділених між собою винесеним у море майданчиком для відпочинку площею понад 1000 кв. м. Майданчик обладнаний великими парасольками, сходами для спуску в море та душами. На території комплексу розташовано два літні бари з оглядовими майданчиками, які пропонують широкий асортимент напоїв, страви європейської та кавказької кухні.

Корисні властивості морської води у поєднанні із сонячними ваннами відомі давно і користуються незмінною популярністю.

Поєднання лагідного сонця, теплого чистого піску на морському узбережжі створить незабутнє почуття повної гармонії з природою. Морська вода збагатить Ваш організм корисними мінералами та мікроелементами, а найголовніше – цілющим йодом.

Ви отримаєте заряд бадьорості, дихаючи чистим морським повітрям, а головне – насолоджуйтеся неповторною красою Чорного моря. Адже і вечірні прогулянки набережною, і плескіт хвиль, і легкий морський бриз подарують стільки позитивних емоцій, що відпочинок у «Совіньйоні» назавжди залишиться у вашій пам'яті.

Час роботи: 07:00-20:00.